A A A

LUBLIN 20 grudnia :)

20 grudnia w Lublinie została rozegrana VI edycja Pucharu Polski w kolarstwie przełajowym. Wyścig odbył się na trasie tegorocznych Mistrzostw Polski. Był to ważny start, aby sprawdzić obecną formę oraz zapoznać się z trasą.

Wysoką formę potwierdził Szymon Pomian, zajmując 4 miejsce wśród młodzików. Na Mistrzostwach Polski możemy liczyć na walkę o bardzo wysoką lokatę.
W tej samej kategorii na 11 pozycji dojechał Michał Koszykowski.

Bardzo dobrze pojechała Nikola Miezio zajmując 9 pozycję wśród juniorek młodszych. Gawek Marta uplasowała się na 8 miejscu w kategorii młodziczka. Wielkie brawa dla naszych dzielnych Pań!

W kategorii junior młodszy wystartowało dwóch reprezentantów UKS Wygoda. Zajęli oni następujące miejsca: Dawid Bojarczak 16 i Jakub Niewiarowski 23.

Kategoria Junior startowała razem z Elitą, co było nie lada wyzwaniem. Nasz dzielny Piotrek Krysiewicz wywalczył 16 miejsce w juniorach.

Nie tylko zawodnicy UKS Wygoda wystartowali w tym wyścigu. Na starcie pojawili się również zawodnicy z Bliska Team Białystok, startujący w kategorii Kategoria Masters II . Michał Bojarczak zajął 9 lokatę a Krzysztof Miezio ukończył zmagania na 13 pozycji.

Wielkie podziękowania drużynie Bliska Team za cały wyjazd.

Przed nami jeszcze sporo pracy przed Mistrzostwami Polski, które odbędą się 09-10.01.2016r. w Lublinie.