A A A
  • Kamvis Photography & Design.
    Kamvis Photography & Design.

Międzynarodowe Zawody w kolarstwie przełajowym "o Puchar Starosty Słubickiego" oraz "o Puchar Polski"

26-27.11.2011 zostały rozegrane Międzynarodowe Zawody w kolarstwie przełajowym "o Puchar Starosty Słubickiego" oraz "o Puchar Polski". Jedynym zawodnikiem, który startował w tych imprezach był Łukasz Milewski. Pierwszego dnia podczas nieobecności kadrowiczów, którzy pojechali na Puchar Świata, Łukasz spisał się rewelacyjnie. Trasa była wymagająca. Podjazdy, zjazdy, długie podbiegi i tylko nieliczne płaskie odcinki. Łukasz ukończył rywalizację na 3 miejscu Open i 1 w kategorii U23! Kolejnego dnia na starcie pojawili się kadrowicze, którzy powrócili z Pucharu Świata. Nasz zawodnik potwierdził swoją rewelacyjną formę i uplasował się na trzeciej pozycji w kategorii Open i znowu na pierwszym miejscu w kategorii U23!

Ogromne gratulacje!!

Zdjęcia z wyścigu dostępne w galerii

Za tydzień pełny skład wyjedzie na jeden z najważniejszych XVIII Przełajowy Wyścig Kolarski "BRYKSY CROSS" kat. UCI-C2 - VIII. seria Pucharu Polski.