A A A

Mistrzostwa Województwa podlaskiego w kolarstwie przełajowym

11 listopada rozegrane zostały Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w kolarstwie przełajowym.

Trasa wyścigu zlokalizowana została na terenie Parku Zwierzynieckiego. Elementami przełaju były: ścieżki terenowe, schody kładki rowerowej, schody terenowe i nawierzchnia asfaltowa ścieżki rowerowej przyległej do cmentarza wojskowego. Tu przed zawodami działacze trenerzy, sędziowie i zawodnicy POZKol.. Złożyli kwiaty pod pomnikiem poległych żołnierzy z 1920 roku. Doskonała pogoda sprzyjała sprawnemu przeprowadzeniu wyścigów w poszczególnych grupach wiekowych i tak w kat. młodzik pierwsze miejsce zajął Zimnoch Marcin drugie muśko Patryk trzecie Jarmołowski Jakub

Wszyscy UKS Wygoda

Kat. junior młodszy Mistrzem Województwa został Łopato Michał

Perkowski Damian LUKK PRIM KARMELEK SZYŁAK EŁK

Miejsce III Gajdziński LUKK PRIM KARMELEK SZYŁAK EŁK

W najstarszej kat. U-23 elita mistrzem województwa został Suszko Rafał UKS Wygoda, który to o centymetry wyprzedził Milewskiego Łukasza także uks wygoda Białystok