A A A

Puchar Polski

W miniony weekend odbyły się zawody w kolarstwie były to pierwsze Wyścigi z cyklu Pucharów Polski w których to brali udział zawodnicy reprezentujący nasz region. I tak szosowcy startowali w Zamościu .Wyścigu ze startu wspólnego Katarzyna Kirpsza zajęła drugie miejsce na finiszu z dużej grupy dziewcząt .W wyścigu juniorów młodszych na 34 pozycji uplasował się Jan Konrad . Bielawie pierwszej serii Pucharu polski MTB bardzo dobrze spisali się juniorzy z UKS Białystok .W wyścigu mężczyzn Rafał Suszko zajął drugie miejsce a w wyścigu kobiet Izabela Kłosowska uplasowała się na 3 pozycji .Następnego dnia na ciężkiej rozmokniętej trasie w górach sowich ze startem i metą w bielawie rozegrany został maraton Skandia stanowiący drygą serie pucharu polski w maratonach . I tu pierwsze miejsce w kategorii junior zajęła Izabela Kłosowska która po dwóch seriach jest liderką pucharu . Mężczyźni uplasowali się na następujących pozycjach Rafał suszko 4 ( defekt sprzęt wyeliminował go z walki o czołowe miejsca ) Krzysztof Wołkuski 8 miejsce a Rafał Augustynowicz 15 miejsce W maratonie występowało 470 uczestników .