A A A

PUŁAWY - Trzecia edycja Przełajów „Godzina w Piekle” - Lubelskich wyścigów przełajowych – 22 listopad

Kategoria młodzik - Piotrek Kryński po trudnej walce skończył na miejscu 5; Hanna Papiernik z problemami trzecia.

Kat. junior młodszy – dobry początek Rafała Tomkiela i Piotra Krysiewicza.

Rafał wdawał się co chwile w pojedynki o miejsce III, wyczerpał się i ukończył wyścig na pozycji 5.

Piotr po upadku i niezłym potłuczeniu się nie ukończył wyścigu.

Natomiast Dawid Bojarczak na ostatnich rundach wszedł do pierwszej dziesiątki i ukończył na 8 miejscu.

Kat. Junior – od startu Patryk wyszedł na prowadzenie i dzięki swojej dobrej technice i rozsądnemu rozkładaniu sil powiększał przewagę z okrążenia na okrążenie.

Dojechał do mety jako zwycięzca z dużą przewagą.

O trzecią pozycje walczył Krzysztof Kadłubowski w końcowych dwóch okrążeniach nie odparł ataków rywali i skończył wyścig na 4 miejscu.

W kategorii Elita reprezentował nas Michał Łopato ukończył wyścig na miejscu 13 z dużą stratą do zwycięzcy Andrzeja Kajzera, który to na 250 metrowym odcinku biegł po plaży deklasował pozostałych zawodników.

Po rozegranych dziewięciu edycjach Pucharu Polskie najwyższe miejsce bo 2 w kategorii junior zajmuje Patryk Muśko, 10 w tej kategorii jest Krzysztof Kadłubowski; w kategorii junior młodszy Rafał Tomkiem znajduje się na 15 miejscu.

Do lat 23 Damian Perkowski miejsce 4.

Największe szanse nasi zawodnicy będą mieli 13 i 14 grudnia kiedy to Puchar Polski przyjedzie do Ełku i Białegostoku.