A A A

Udział w konkursie "Podlaska Marka Roku" 11.03.2010r.

Dnia 11.03.2010r. nasz klub jako współorganizator cyklu imprez kolarskich „ Maratony Kresowe”, brał udział w konkursie Urzędu Marszałkowskiego „Podlaska Marka Roku”, w kategorii przedsięwzięcie. W konkursie rywalizowało 176 Smaków, Miejsc, Przedsięwzięć i Produktów.

Otrzymaliśmy powierzchnię 3m x 3m na której ustawiliśmy stolik z prezentacją multimedialną, ulotkami maratonów, czasopismami rowerowymi. Znalazł się tam również duży baner reprezentujący „Maratony Kresowe” oraz dwoje zawodników, jeżdżących na rolce i trenerze, reprezentujących UKS Wygodę Białystok.

Od 12 do 14 Komisja z Urzędu Marszałkowskiego do której należał sam Marszałek Jarosław Dworzański, oceniała produkty w kategoriach: Smak, Przedsięwzięcie, Miejsce i Produkt.

Na tle innych firm wypadliśmy bardzo dobrze. Świadczy o tym fakt, że przyciągaliśmy uwagę każdego przechodzącego gościa, często byliśmy fotografowani . Dzięki tej imprezie zawarliśmy dużo nowych kontaktów, które mogą nam pomóc w dalszym rozwoju marki „ Maratonów Kresowych”.Iza Kłosowska, Łukasz Milewski

Wniosek do konkursu wypełnił Karol Kozłowski , Prezentacje multimedialną przygotował Mirosław Barej . W sali Dworu Czarneckiego gdzie prezentowane były przedsięwzięcia zauważyliśmy jeszcze dwa tematy rowerowe: Memoriał Stanisława Kirszy prezentowane przez Starostwo powiatowe w Sokółce oraz Rowerowy Szlak Doliną Bugu prezentowanym przez wydawnictwo Eskapada. Myślę że nie zostaliśmy zauważeni przez komisje konkursową ale udało nam się zawrzeć kilka ciekawych znajomości oraz zawiązać parę umów .także udział w konkursie uważamy za pozytywny Grabek