A A A

UKS Wygoda na trasach w Lublinie i Puławach. Generalka dla Patryka i Damiana!

W dniach 24-25.11.2012r. UKS Wygoda byli w czasie "weekendu przełajowego" w Lublinie i Puławach.
Były to zawody z cyklu "Grand Prix Ziemii Lubelskiej" III i IV seria.
Sobotnie zawody były dla nas mało udane, bo aż 3 zawodników nie ukończyło rywalizacji.
Pocieszeniem była wygrana Patryka, 2 miejsce Damiana, a także 5 miejsce Marcina, 9 miejsce Kuby Jarmołowskiego .
W niedzielę zawodnicy z dobrym nastawieniem wystartowali w wyścigu kończącym ten cykl przełajowy.
Na mecie nastroje były dużo lepsze niż w dniu poprzednim.
Patryk wygrał swój wyścig czym przypieczętował zwycięstwo w całym cyklu, Marcin 5, Kuba Michowski 6, Krzysiek 7, Kuba Jarmołowski 16. W kolejnym wyścigu Damian zajął 3 miejsce i w końcowej klasyfikacji o 2 pkt. wyprzedził Mikołaja Gutka z Mayday Lublin, Michał 5. W wyścigu głównym dobrze zaprezentował się Rafał, który był 8, w U23 4.

Jeszcze raz duże brawa należą sie Patrykowi i Damianowi za wygranie klasyfikacji generalnych!

Następnymi startami UKS'u będą przełaje w Kluczborku i Gościeciniu 1-2.12.2012r.