A A A

Weekend Przełajowy w Lublinie - 20 - 21.08.2012r.

Nasz klub startował w wyścigach z serii "Grand Prix Ziemi Lubelskiej w kolarstwie przełajowym" I i II seria.
- Izabela Kłosowska

W sobotę zawody odbyły się w Kraśniku. Obstawa zawodów była podobna do tej w niedziele.
Wszyscy zawodnicy naszego klubu jak na pierwszy wyścig przelajowy pojechali zadowalająco dobrze.
Patryk Muśko wygrał swój wyścig w sobotę i żółtą koszulką lidera pojechał II serię w niedzielę.
Niestety nie uniknęliśmy pechowych zdarzeń. Damianowi spadła szytka z obręczy, gdyby nie to, prawdopodobnie dojechałby na I miejscu, a tak ukończył wyścig na 3 pozycji, Wiktor zaliczył kraksę z masterem i z częściowo zepsutym rowerem starał się dojechać do mety niż walczyć o wyższe pozycje (10 miejsce). Michał Łopato był 4, Marcin 3, Iza 5.

W niedzielę bliśmy w Lublinie.
Tego dnia obyło bez żadnych większych awarii i nasi zawodnicy pojechali bardzo dobre zawody.
Patryk Muśko 2 miejsce, ale utrzymał koszulkę lidera serii, Marcin 5 miejsce w juniorach młodszych
W juniorach Damian wygrał wyścig i zabrał koszulkę lidera Mikołajowi Gutek, Michał 4, a Wiktor 7.